Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yeni yılın ilk bebeğini ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, saat 00.02'de dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeği Ali Eymen ve ailesini ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yeni yılın ilk bebeğini ziyaret ettiElazığ'da yeni yılın ilk bebeği saat 00.02'de, Elazığ Medical Park Hastanesi'nde dünyaya geldi. Murat-Fatma Gül çiftinin 4. çocukları olarak dünyaya gelen Ali Eymen bebeğin ilk ziyaretçisi Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz oldu. Başkan Yanılmaz, sağlık durumu iyi olan ve 3 kg ağırlığında dünyaya gelen Ali Eymen’in ailesini tebrik ederek, hayırlı bir evlat olması temennisinde bulundu.
2016 yılında birçok olumsuz olayın yaşandığını hatırlatarak, 2017 yılının ülke ve millet için hayırlı bir yıl olmasını dileyen Başkan Yanılmaz, "2017 yılı, mazlumların başının daha dik olduğu, zalimlerin daha çok dizlerinin üzerine çöktüğü bir yıl olur. 2017 yılının, milletimizin ekonomik olarak daha çok kalkındığı, daha çok mutlu ve huzurlu olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum" dedi. Başkan Yanılmaz yılın ilk bebeğini ziyaretinin ardından hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güler Işık umreye gidip kanseri yendi! Tesettüre girdi
Güler Işık umreye gidip kanseri yendi! Tesettüre girdi
Cem Yılmaz'dan dikkat çeken Atatürk paylaşımı
Cem Yılmaz'dan dikkat çeken Atatürk paylaşımı