Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Güzellik Merkezi sahipleriyle buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Güzellik Merkezi sahipleriyle buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Berberler ve Kuaförler Odası’na üye güzellik merkezi işletme sahipleri ile bir araya gelerek, sektörün sorunları ve çözümlerine ilişkin istişarelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Güzellik Merkezi sahipleriyle buluştu

Berberler ve Kuaförler Odası’na üye güzellik merkezi işletme sahiplerini Elazığ Belediyesi Harput Salonunda ağırlayan Başkan Yanılmaz, her mesleğin kendi içerisinde farklı sorunlar barındırdığını ve çözümlerinin de farklı metotlar gerektirdiğini söyledi.


Başkan Yanılmaz, ziyaret çerçevesinde gerçekleştirdiği konuşmada, “Her meslek grubuna mensup esnaf ve işletme sahibi vatandaşlarımızla belirli aralıklarla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bazen Sadece elektrikçi esnafımızla, bazen sadece Lokantacı esnafımızla, Bazen de sadece Fırıncı esnafımızla bir araya gelip konuşuyoruz. Meslek sektörlerinin her birinin problemi birbirinden farklı olduğu için ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Geçen gün berber ve kuaför işletme sahibi esnafımızla bir araya gelerek sektörün sorun ve çözümlerini konuştuk; ama onların problemi farklıdır sizin gibi güzellik salonları işletenlerin problemleri de farklıdır. Bizlerin görevi de sizlerin daha rahat ve daha iyi çalışması için problemleri ortadan kaldırmaktır. Kanunların ve kuralların bize verdiği müsaade kadar biz sizlerle birlikteyiz, sizlerle aynı taraftayız, çözüm ortağıyız. Bu yolu hep birlikte yürüyoruz ve birlikte yürümeye de sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü