Başkan Yanılmaz'dan, Kandil Simidi İkramı geldi

Başkan Yanılmaz'dan, Kandil Simidi İkramı geldi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Regaip Kandili nedeniyle belediye tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda açılan stantta hemşerilerimize kandil simidi ve gül şerbeti ikramında bulundu

Başkan Yanılmaz'dan, Kandil Simidi İkramı geldi

Böylesi özel ve anlamlı günlerde ülkemizin birlik ve beraberliği için çokça dua etmemiz gerektiğini vurgulayan Başkan Yanılmaz, "Bereketin, merhametin, yardımlaşmanın ve hoşgörünün arttığı bu özel günlerde aramızdaki manevi bağ daha da güçlensin inşallah" dedi.
Daha sonra 16 Nisanda gerçekleşecek halk oylamasına değinen Başkan Yanılmaz, referandum sonucunda Türkiye'nin yeni bir sürece gireceğini belirterek, "İnanıyorum ki 16 Nisan'da bütün hemşerilerimiz sandıklara giderek Türkiye'nin güçlenmesinden, istikrarından, istikbal'inden ve geleceğinden yana bir oylama yapacaktır.15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nın yeri ve önemi çok ayrıdır bizde. Ben özellikle 15 Temmuz sürecinde 24 saat süresince ayrılmaksızın bu meydandan ülkemize, devletimize destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim hepinden razı olsun" dedi.
Organizasyona yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımız da, böylesi özel günlere gösterilen hassasiyetten dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü