Lada Vesta Türkiye pazarına ne zaman girecek yeni gelişmeler var!

Lada Vesta Türkiye pazarına ne zaman girecek yeni gelişmeler var!

Lada Vesta'nın Türkiye'ye gelmesi adeta yılan hikayesine dönmüş durumda Rusya ile yaşanan siyasi ve askeri krizin ardından yaşanan gelişmeler aracın gelişini bekleyenleri sevindiren cinsten gibi gözükürken markanın 2017 yılı içinde Türkiye pazarında olması bekleniyor.

Lada Vesta Türkiye pazarına ne zaman girecek yeni gelişmeler var!

Rus otomobil markası Lada, 2016 yılında tanıttığı ve bir çok ülkede satışa çıkardığı Vesta'yı Türkiye pazarına sokamadı..

Lada Vesta

Yıl içerisinde yaşanan politik nedenlerden dolayı Türkiye otomobil pazarına giriş yapamayan otomobil, bir çok bekleyeni üzmüştü. Uygun fiyat politikası ile standartların altında bir bütçe ile alınabilecek model olması ile ayrı bir ilgi uyandırmıştı..

Yıl boyunca Lada Vesta bekleyenler hala beklentisini sürdürüyor. Umudunu kaybetmiş olsa bile. Fakat Lada Vesta'da yeni bir gelişme var..

Lada Vesta

Lada'nın ön planda tuttuğu modellerinden biri konumunda bulunan Vesta, 2016 yılının kalana süresi için umut vermese de 2017 yılı için bir ışık yakmış durumda. Rusya ile Türkiye arasındaki politik sorunların aşılması ile yeniden Lada Türkiye pazarına girecek gibi..

Lada Vesta

Yani bu yıl beklediğini bulamayan ve ümitsizliğe kapılanlar yeni yılda Vesta satın alabilir. Fiyatı Çok Uygun! Lada Vesta'nın en cazip tarafı bütçe dostu olması..

Şuan Rusya'da 590 Bin Rus rublesi ile satılan sıfır otomobilin Türk lirası karşılığındaki değeri sadece 28.910 TL. Tabi ÖTV'siz karşılığı olduğunu belirtmek gerekir..

Lada Vesta

Eğer Türkiye pazarına girerse fiyatın ne olacağını kestirmek zor fakat 40 Bin liranın üzerinde olması beklenmiyor. Bu da sıfır otomobil alacak olanlar için iyi bir avantaj denilebilir..

2017 yılında Lada Vesta'yı bir çok alanda trafik içerisinde görmek mümkün..

Lada Vesta

Lada Vesta'nın Teknik Özellikleri 
Fiyatı düşük olan otomobil için beklentiler de aynı orantıda fazla değil. 106 HP gücünde bir motora sahip olan Lada Vesta, 1.6 litrelik motor ile satışa sunuluyor..

Vesta'nın Hatchback seçeneği bulunmuyor. Sadece sedan model olarak bulunan Vesta, maksimum 148 nm torka sahip. Tabi araç alırken teknik özellikler kadar tasarıma da önem veriliyor..

Lada Vesta

Lada vesta bu konuda fiyatının hakkını veriyor diyebiliriz. Tabi yüksek beklenti içerisinde olanlar için bu durum aynı olmayabilir. Fakat vesta'da gayet şık bir ön kısım yer alıyor..

Modern ve agresif çizgilere sahip olduğu görülüyor. Ayrıca LED far kullanımı aracı daha da çekici kılıyor. İç konsolda oldukça modernize edilerek tasarlanmış..

Lada Vesta

Orta kısımda multimedya ekran ve yanlarında ise klima kapakları bulunuyor. Alt kısımda ise kontroller.

Lada Vesta

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İmam çiçek     0000-00-00 Gelecekse gelsin
canavar     2016-10-26 on numara beş yıldız. adam gibi fiyata sıfır araba daha ne olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü