Lada Vesta ne zaman Türkiyede satışa sunulacak fiyatı merakla bekleniyor

Lada Vesta ne zaman Türkiyede satışa sunulacak fiyatı merakla bekleniyor

Rus otomobil markası Lada Vesta'nın ne zaman piyasaya çıkacağı merak konusu olurken ülkemiz ile Rusya arasında esen sıcak rüzgarların ekonomiye yansıması beklenirken özellikle Lada markasının yeni modellerinin en kısa sürede ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.Fiyatının ise 30000 tl üzerinde olması bekleniyor

Lada Vesta ne zaman Türkiyede satışa sunulacak fiyatı merakla bekleniyor

Lada’nın yeni araç serilerinden birisi olan Lada Vesta, uzun bir süreden beri beklenirken, araç hakkında daha fazla detay paylaşılmaya başlandıkça, aracın ne zaman satışa çıkacağı da merak edilmeye başlandı.
Lada’nın özel bir serisi olan Vesta, orta bütçeli kesime hitap etmesi ile birlikte daha makul bir seçenek durumunda olurken, sektördeki rakiplerine göre de düşük fiyatı ile cazip durumda. Avrupa’nın ardından Türkiye’de de Lada severler ile buluşacak Vesta, 30 ile 40 bin bandındaki bir rakam üzerinden satılacak.


Lada Vesta Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

1,4 Motor, Düşük Tüketim
1,4 Turbo motoru bulunan Lada Vesta’da 100 beygir gücü bulunuyor. Lada Vesta’da en çok dikkat çeken noktalardan birisi aracın ısıtma sistemi olurken, sadece aynalarda değil, görüş açısını kapatabilecek tüm camlarda da ısıtma sistemi mevcut.
Rusya otomotiv pazarında büyük bir pay almaya hazırlanan Lada, yeni model araçları ile diğer Avrupa ülkelerinde de satışa çıkarken, Türkiye’de Lada Vesta’nın ne kadarlık bir satış rakamına ulaşılacağı da merak edilenler arasında.
Araçta yol haritası ve sensörleri ile kullanımı kolay bir hale getirirken, teknolojinin hemen hemen tüm detayları Lada Vesta’da kullanılmış durumda.
Eylül’de Mi Satılacak?
Lada Vesta hakkında öğrenilen bilgilere göre araç 2016’nın Eylül ayından itibaren satışa çıkacak. Bu konuda pek çok testleri biten fakat üzerinde çalışmaların sürdüğü Lada Vesta’yı 2016 yılında yollarda görmek mümkün. Araç fiyatı olarak Türkiye’de ne kadarlık bir etiket fiyatı olacağı merak edilirken, yüksek vergi oranları ile birlikte 30 binin üzerinde bir fiyat ile satışa çıkması bekleniyor. Araç ile ilgili tüm detayların yaz aylarına doğru netleşmesi bekleniyor. Lada Vesta, Türkiye’de tercih edilen araçlardan olsa da yeni modelin ne kadar ilgi göreceği şimdilik merak konusu.

lada vesta özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TUNCAY     0000-00-00 Lada mükemmel bir araba olmuş
İbrahim     0000-00-00 hangi firma getirecek bilgi yok eylül dendi kasım geldi halen görüntü yok insanları oyalamaca döyüz iyice yükselmesini bekliyorlar herhelde turkiyedeki araç fiyatları ile aynı olunca herhalde gwlir dıyorum yoksa boşuna mıbeklemekteyiz
ahmet     0000-00-00 Ne zamantTürkiye de satısı yapılıcak hangibayilere gelicek 1'6 motor bulunuyormu
Cesur     0000-00-00 25000 tl olacaktı ne oldu daha gelmeden fiyatı uçuruyor bu fırsatçılar insaf biraz ordaki fiyatı 14000 tl unutmayın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü