İndirimli elektrik satışı ne demek en ucuza elektrik satan firmalar

İndirimli elektrik satışı ne demek en ucuza elektrik satan firmalar

Enerji Piyasaı Düzenleme Kurumu serbest tüketici limitini aşağıya çekti tüketicisini seçmek isteyen abonelere şans verdi.EPDK'dan yapılan açıklamada senelik tüketimi 2400 kwh ve üzeri olanlar yani daha basit anlatımı ile aylık 82 tl faturası gelenler dilediği tüketiciden elektrik alışı yapabilecek.

İndirimli elektrik satışı ne demek en ucuza elektrik satan firmalar

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)'nın tüketici sınırını azaltarak  "indirimli elektrik"  uygulaması başlatıldı. EPDK'nın düzenlediğini yeni uygulamadan, aylık bazda değerlendirildiğinde ortalama olarak 82 Türk Lirası ve üstünde elektrik faturası ödeyen vatandaşlar faydalanabilecek.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 2017 yılı için serbest tüketici sınırı  2 bin 600 kWh'tan 2 bin 499 kWh seviyesine azaltması ile aylık ortalama olarak 82 Türk Lirası ve üstünde fatura ödeyen vatandaşlara elektriği indirimli fiyatlarda kullanma fırsatı doğmuş oldu

Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçe, 331 kasaba (belde), 1379 köy ve 512 (köy bağlısı) yayla bulunmaktadır. Bu Sorumluluk alanlarında yaklaşık 1.9 milyon müşteriye perakende elektrik satış hizmeti veren Mepaş şirketi abonelerin istemeleri halinde bu hizmetten faydalanabileceklerini duyurdu.Tek yapmaları gereken http://www.mepasenerji.com sayfasını ziyaret etmek olacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü