En ucuz sıfır araba markası Baja QUTE Türkiye'ye geliyor

En ucuz sıfır araba markası Baja QUTE Türkiye'ye geliyor

Kapalı ATV tarzı araç olarak adlandırılan Bajaj Qute marka araç Türkiye'de satışa sunulmaya hazırlanılıyor.Sıfır otomobil olarak satışa sunulacak olan aracın Türkiye satış fiyatının oldukça düşük olacağı açıklanırken yakıt tüketiminin 20 beygirlik bir güce göre çok aşağıda olacağı ifade edildi.

En ucuz sıfır araba markası Baja QUTE Türkiye'ye geliyor

Nissan-Renault ve Bajaj firmalarının ortaklığında geliştirilen Qute Türkiye’ye giriş yapıyor.

Bajaj Qute için kapalı bir ATV de diyebiliriz. RE60 Şehir içinde tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek bir araç. Maksimum hızı 70 kilometre. 5 ileri manuel şanzımana sahip. 20 beygirlik güç üreten Qute 216cc motor hacmi ile yakıt tüketimi konusunda çok cimri.

Bajaj-Qute-Turkiye-15

Tabi motor hacminin ve beygir gücünün düşük olması, bazı soru işaretlerini akıllara getiriyor. Yokuş çıkabilir mi?, dört kişi ile performansı ne olur? Gibi. Bu sorularda ilerleyen günlerde cevaplarına kavuşacaktır.

Bajaj-Qute-Turkiye-02

Sonuç olarak Bajaj Qute Türkiye de farklı kullanım amaçlarına hizmet edecek bir araç olarak bizlerle buluşacak. Bajaj Qute fiyatı netleşmemiş olsa da 2 kişilik olanın 15 bin TL 4 kişilik olan modelin ise 17 bin TL civarında olması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ercan     2016-08-31 bu araca 17,000 tl vermek eşşeklikten başka birşey olamaz 2,el şahin doğan alınır lpg takılır zaten hemen hemen hepsi lpglidir hem az yakar hem 2 kat daha kalitelidir şahin bile. Kaldıki 2,el çok daha yüksek araçlar alınabilir dediğim gibi sadece eşşekliktir bu arac gibi görünen zımbırtıya 17,000 14,000 lira vermek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü