Baştan aşağı yenilenen Ford Fiesta iddialı geliyor

Baştan aşağı yenilenen Ford Fiesta iddialı geliyor

Az yakan otomobiller için de yer alan ve tutulan model olarak bilinen Ford Fiesta'nın yeni modelleri tanıtıldı.2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan model büyük beğeni topladı.

Baştan aşağı yenilenen Ford Fiesta iddialı geliyor

Ford’un B segmentindeki iddialı modeli Fiesta yenilendi. Otomotiv devi, Köln’de düzenlenen özel “GoFurther” etkinliğinde yeni nesil Ford Fiesta’nın dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Fiesta’nın tasarımı baştan aşağıya yenilenirken, teknolojik donanımlarve kişiselleştirme seçenekleri öne çıktı. Yeni Fiesta’nın en önemli özelliği ilk kez 4 farklı modelinin müşterilerin beğenisine sunulacak olması. Ford, yeni Fiesta’nın Avrupa’da hızlı büyüyen crossover versiyonunu üreterek sürpriz yapacak. Aracın Titanium, Ford performans otomobillerinden ilham alan ST-Line, lüks Vignale ve Active crossover modelleri olacak.
 
2017’nin son çeyreğinde geliyor
 
Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk, yeni Fiesta’nın 2017’nin ikinci yarısında Avrupa’da,  son çeyrekte de Türkiye’de satışa sunulacağını açıkladı. Yücetürk, şu bilgileri paylaştı: “Titanium, ST-Line, Vignale ve Active Crossover modelleri donanım özellikleri, tasarımları, motorları ve teknolojileriyle farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirildi. Bang&Olufsen müzik sistemi, açılabilir tavan, multimedya çözümleri, selefine göre güçlenen özellikleriyle B segmentinin en iyi otomobili olarak kendinden söz ettirecek.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü