29 Ağustos'ta bankalar ve PTT açıkmı işte cevabı

29 Ağustos'ta bankalar ve PTT açıkmı işte cevabı

29 Ağustos pazartesi günü yani 30 Ağustos zafer bayramının bir gün öncesinin tatil olup olmadığı ve bu günde banka ve PTT şubelerinin açık olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.İşlemlerini rahatlıkla yapmak isteyen vatandaşlara müjdeli bir haber verelim 29 Ağustos pazartesi günü tatil söz konusu değil detaylar haberimizde yerini aldı.

29 Ağustos'ta bankalar ve PTT açıkmı işte cevabı

Eylül ayında okulların açılması nedeniyle Kurban Bayramında plan yapmayanlar için 30 Ağustos dört gözle bekleniyor. En çok merak edilen sorulardan biri olan 29.08.2016 ve 30.08.2016 tarihinde Bankalar faaliyetlerine devam edecek mi sorusu diyebiliriz.
29-30 Ağustos 2016 tarihinde Bankalar çalışıyor mu?

Bankacılık işlemleri bu döneme denk gelen yada tatil planı yapanlar için ideal bir tatil planı olabilir. 30 Ağustos 2016 Zafer Bayramı münasebeti ile Bankalar içinde Resmi tatil olduğu için 30.08.2016 tarihinde Bankalar çalışmayacak. Fakat 29 Ağustos tarihinde herhangi bir tatil Bankalar için söz konusu değil, Bankacılık işlemleriniz mevcut ise sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilir siniz.
Özel sektör çalışanları için tatilleri birleştirmek çok işe yaradığından 30 Ağustos tatili o anlamda biraz avantajlı bir güne denk geliyor. 29 Ağustos tatil olmasa da bu günü yıllık izin alarak 30 Ağustos tatili ile birleştirerek dört günlük tatil yapma şansını yakalayabilir siniz.
Birleştirmeyenler için ise Zafer Bayramını coşku ile kutlayarak hafta içi bir gün istirahat şansınıza sahip olacak sınız. Kurban Bayramı öncesi en azından bir gün tatil çalışanlar için haftanın yoğunluğunu yaşamamak adına avantaj sağlayacaktır.
Tekrar üzerinden geçmek gerekir ise 30 Ağustos 2016 tarihinde Bankalar kapalı olacak ve şubelerden işlem yapılmayacak. Fakat 29 Ağustos 2016 tarihinde herhangi bir tatil söz konusu olmadığı için Bankacılık işlemleri devam edecek.

kaynak:kucukpara

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü