2017 Asgari ücret ne kadar olacak zamlı asgari ücretler netleşti mi

2017 Asgari ücret ne kadar olacak zamlı asgari ücretler netleşti mi

Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanı Mehmet Müezzinoğlu'dan 2017 yılında uygulanacak olan asgari ücretle alakalı açıklama geldi.Bakan Müezzinoğlu yaptığı açıklamada Aralık ayı sonuna kadar durumun netleşeceğini ve verilebilecek en iyi artışı yapacaklarını duyurdu.

2017 Asgari ücret ne kadar olacak zamlı asgari ücretler netleşti mi

Asgari ücretle geçinen pek çok kişinin yakındığı konu yetersizlik oluyor. 2017 yılında asgari ücreti daha da iyileştirmek için çalışmalar yapılıyor. Son gelişme olarak asgari ücretle ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıklaması dikkat çekti. İşte detaylar...


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu asgari ücret ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Müezzinoğlu: "Asgari ücreti daha iyi yapma gayretimiz var" dedi. İşte Müezzinoğlu'nun asgari ücret açıklaması...
24'te Melik Yiğitel'in sorularını yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu asgari ücretle ilgili açıklamalarda bulundu.
 
"KAŞIKLA VERİP, KEPÇEYLE ALAN OLMADIK"
 
Bakan Müezzinoğlu "kaşıkla verip kepçeyle alan olmadık" diyerek asgari ücreti daha iyi yapma gayretlerinin olduğunu açıkladı.
 
"ARALIK SONUNDA KARAR VERİLİR"
 
Mehmet Müezzinoğlu, "Yapabileceğimizin en iyisini yapacağız.Aralık sonunda hayırlı bir karar verilir" dedi.
 
EMEKLİYE PROMOSYON
 
Müezzinoğlu emeklililere promosyonla ilgili olarak "Bu ay içinde açıklanır" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü