2 Eylül'de Ruslar direkt olarak Antalya'ya inecek

2 Eylül'de Ruslar direkt olarak Antalya'ya inecek

Rusya ile Türkiye arasında eriyen buzlar sonrasında Rus turistler Antalya ve turizm bölgelerine gelmeye başladılar.Rusya'nın kaldırdığı yasakların ardından ilk charter seferlerinin 2 Eylül'de başlayacağı açıklandı.Medvedev'in imzalamasının ardından seferlerin yoğunlaşması bekleniyor.

2 Eylül'de Ruslar direkt olarak Antalya'ya inecekRusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) basın servisinin yaptığı açıklamada, Türkiye’ye yönelik ilk charter uçuşlarının 2 Eylül’de başlayacağı belirtildi.
 
Yaklaşık 15 Rus şirketin charter uçuşlara başlamaya hazırlandığının belirtildiği açıklamada, Rusya’da Türkiye’de tatile yönelik ciddi bir talep artışı olduğu da vurgulandı.
 
TUR PAKETİ SATIŞLARI İÇİN HAZIRLIK
 
Rusya’daki tur operatörleri, charter uçuşların tekrar serbest bırakılmasının ardından Türkiye’ye tur paketi satışları için hazırlıklarına başladı.
 
ATOR'dan yapılan açıklamada, tatil sezonunun bitmek üzere olduğuna işaret edilirken, bu nedenle eylül ve ekim aylarındaki Rus turist akışının nispeten az olmasının beklendiği kaydedildi.
 
TUR MALİYETLERİ DÜŞECEK
 
Charter uçuşların tekrar başlamasıyla tur paketi maliyetinin yüzde 20 ila 30 arasında düşeceğinin belirtildiği açıklamada, tur paketi fiyatları konusunda Türk otellerin yaklaşımının da önemli olacağına işaret edildi.

RUSYA YASAĞI KALDIRMIŞTI
 
Rus hükümeti dün aldığı kararla, uçak krizinin ardından getirilen Türkiye ile charter uçuşlarına yönelik yasağı kaldırmıştı.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öyle reklam yaptılar ki 30 saniyede 500 bin lira...
Öyle reklam yaptılar ki 30 saniyede 500 bin lira...
Nihat Doğan'dan Müjdat Gezen'e :Nihal miyim Nihat mıyım göstereyim sana!
Nihat Doğan'dan Müjdat Gezen'e :Nihal miyim Nihat mıyım göstereyim sana!