Açığa alınan 1980 öğretmenin listesi açıklandı mı?

Açığa alınan 1980 öğretmenin listesi açıklandı mı?

Açığa alınan öğretmenler dört gözle listenin açıklanmasını bekliyor. Dün gece bir anda son dakika haberleri olarak ajanslara düştü. MEB'den beklenen haber henüz gelmedi. 1980 öğretmen açığa alındı ve henüz listeler açıklanmadı.

Açığa alınan 1980 öğretmenin listesi açıklandı mı?

Açığa alınan 1980 öğretmenin listeleri henüz açıklanmadı Mİlli Eğitim Bakanlığı listleri neden açıklanmıyor öğretmenlere tebliğ edilmesi mi bekleniyor. MEB'de 1980 personel açığa alındığı gelen son dakika haberleri arasında. Açığa alınan öğretmenlerin listesini merak edenler haberimizden detaylı bilgileri görebilirler. FETÖ soruşturması kapsamında aralarında öğretmenlerin de bulunduğu bin 980 personel açığa alındı.

MEB'de 1980 personelin daha açığa alındığı bildirildi. Açığa alınan öğretmenlerin listesini görmek isteyenler haberimizden açıklamaları inceleyebilirler. MEB'de aralarında öğretmenlerin de bulunduğu bin 980 personel hakkında, FETÖ terör örgütüyle irtibatlı oldukları gerekçesiyle görevden uzaklaştırma tedbiri alındı.


Bakanlıkta, "görevde bulunmasında sakınca görülmesi nedeniyle" uzaklaştırma tedbiri uygulanan personel hakkında inceleme ve araştırma çalışmaları devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü