Youtube neden açılmıyor? Youtube'a nasıl girebilirim yöntemleri

Youtube neden açılmıyor? Youtube'a nasıl girebilirim yöntemleri

Youtube neden açılmıyor merak eden binlerce kişi bu sorunun cevabını alırken aynı zamanda da Twitter, Facebook ve Watsap açılmıyor. IŞİD'in elinde bulunduğu iki Türk askeri olduğu askerin yakılma vidoesu dün gece sosyal medyada büyük yankı bulunca sosyal medya yavaşladı ve bazı kullanıcılar hesaplarına ulaşılamıyor.

Youtube neden açılmıyor? Youtube'a nasıl girebilirim yöntemleri

Dün gece Türk askerinin yakıldığı iddia edilen fotoğraf ve videoların hızla sosyal medyaya düşmesinden hemen sonra alınan bir karar ile sosyal medya kapandı. Video paylaşım sitesi Youtube'a da erişim engellendi. 

Türkiye’de bazı kullanıcılar 22 Aralık 2016 gece saat 22.00’dan itibaren aralıklar ile WhatsApp, Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal ağlarda erişim problemi yaşıyor. Geceden bu yana internete ara ara erişim yapabilen kullanıcılar Google’dan “WhatsApp’a girilmiyor, WhatsApp’a neden giremiyorum? WhatsApp neden açılmıyor? Youtube kapatıldı mı? İnternet erişimi neden kesildi? Yasaklanan IŞİD videosu, Twitter neden kapandı? İnternet hızı neden düştü?” gibi aramalar yaparak bilgi edinmeye çalışıyor. Şu anda Bilgi ve Teknoloji Kurumundan henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, yasağın Suriye’deki insanlık dışı faaliyetlerine devam IŞİD mensubu teröristlerin, 14 askerimizi şehit ettiği görüntülerin internet üzerinden yayılmasından dolayı geldiği tahmin ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü