Şok iddia Nihat Doğan magazin imamı mı

Şok iddia Nihat Doğan magazin imamı mı

Beyaz TV ekranlarında magazin programı sunan Nihat Doğan hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.15 Temmuz darbe girişimini yapan vatan hainlerinin adliyeye getiriliş şeklini eleştiren Nihat Doğan söylediği bazı sözlerden sonra şimşekleri üzerine çekti.

Şok iddia Nihat Doğan magazin imamı mı

Nihat Doğan, geçtiğimiz günlerde canlı yayında gardiyanlar için "alçak" ifadesini kullanmış, TV programının ardından Adalet Bakanlığı Müsteşarından sert tepki görünce de defalarca özür dilemişti. 'Kimsin lan sen' diyerek müsteşara yönelik sert konuşan Nihat Doğan, sözlerinden kısa bir zaman sonra yayınladığı not ile özür dilemiş ve hedefinde sadece FETÖ'cü gardiyanlar olduğunu söylemişti. Nihat Doğan ile ilgili olarak en son yeni bir iddia gündeme geldi. 
İşte o iddia...

Geçen hafta bir TV kanalındaki programında gardiyanlar için "alçak" ifadesini kullanarak, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'in sert karşılığına muhatap olan Nihat Doğan, özür dilediği olay sonrasında bazı yayın organlarınca "FETÖ'nün magazin imamı" ilan edildi.

Nihat Doğan için 'FETÖ'nün magazin imamı' iddiası

Yeni Akit ve Milat Gazeteleri'ndeki haberde "FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in sıkça kullandığı 'Hacaletimi anlatamam' ve 'Yanan bir mum gibi mum tahtaya dayandım' sözlerini kullanan Nihat Doğan'ın 'FETÖ’nün magazin imamı' olduğu iddia edildi" şeklinde ifadeler yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü