Melania Trump'ın mesleği ne merak ediliyor! Donald Trump'ın karısının çıplak fotoğrafları şaşırttı

Melania Trump'ın mesleği ne merak ediliyor! Donald Trump'ın karısının çıplak fotoğrafları şaşırttı

Bugün ABD Başkanı seçilen Donald Trump'ın karısı Melania Trump'ın evlenmeden önce yaptığı iş pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Donald Trump ile arasında 24 yaş olan Melania Trump, daha önce fotomodellik yapıyormuş. Çıplak pozları ile dikkat çeken Melania Trump ayrıca mücevher ve saat tasarımcısı. Melania Trump hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.

Melania Trump'ın mesleği ne merak ediliyor! Donald Trump'ın karısının çıplak fotoğrafları şaşırttı

Bugün ABD Başkanı seçilen Donald Trump'ın eşi pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Emlak kralı olan Donald Trump'ın eşi Melanie Trump 1970 doğumlu. Mücevher ve saat tasarımcısı olan Melania Trump Alman uyruklu. Melania Trump hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle. 

Melania Trump (Doğum adı: Melanija Knavs,[1] Almanca: Melania Knauss; 26 Nisan 1970) eski model, yeni mücevher ve saat tasarımcısı. 2016 ABD başkan adayı ve emlak milyarderi Donald Trump ile evlidir. Yugoslavya'da (şu anda Slovenya) doğmuştur, 2001 yılında ABD'de kalıcı oturma hakkına sahip olmuş, 2006 yılında Amerikan vatandaşlığına geçmiştir.

ABD'deki seçim yarışı sırasında Donald Trump kadar eşi Melania Trump da ilgi odağı oldu. Güzelliği ve şıklığıyla Melania Trump, geçmişiyle de ilgi odağı olmaya devam ediyor.

"MİNİ DONALD" OLARAK ÇAĞIRMAYI SEVİYOR

Peki Melania Trump kimdir ve bu zamana kadar nelerle meşgul oldu dersiniz? Çek asıllı Melania Trump, 26 Nisan 1970 doğumlu. Eski model, yeni mücevher ve saat tasarımcısı. 2005 yılından beri ABD'nin yeni başkanı ve emlak milyarderi Donald Trump ile evli ve Melania Trump, Donald Trump'ın üçüncü eşi… Melania Trump'ın Donald Trump ile evliliğinden Barron Trump adında bir oğlu var ve Melania oğlunu "Mini Donald" olarak çağırmayı seviyor.

 

"İNSAN VÜCUDUNUN SANAT OLARAK KUTSANMASIDIR"

Trump'ın kendisinden yaşça küçük olan eşi, eski bir süper model. Lakabı ise Sindirella… Melania Trump'un tüm dünyada olay olmasının asıl sebebi; 1995 yılında bir erkek dergisi için çektirmiş olduğu çıplak fotoğrafları… Çıplak poz veren Melania Trump, eşinin oylarını artırır mı diye konuşulurken, Donald Trump'ın danışmanı Jason Miller, başkan adayının eşi Melania Trump'ın fotoğrafları hakkında "Bunlar, insan vücudunun bir sanat olarak kutsanmasıdır. Bunda utanılacak bir şey yok. O (Melania Trump) güzel bir kadın." ifadelerini kullandı.

 

"20 YIL ÖNCE ÇEKİLMİŞ"

1995'te çekildiği söylenen ve o dönemde yayında olan Fransız erkek dergisinde çıkan Trump'ın çıplak fotoğrafları için Miller, "Bu fotoğraflar 20 yıl önce, Melania Trump ile Donald Trump tanışmadan önce çekildi" şeklinde konuşmuştu. Gazete, fotoğrafların altına 'Daha önce böyle bir olası First Lady hiç görmediniz!" yazdı.

melania trump ne iş yapıyor mesleği donald trumpın karısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü