İkna olmayan seyyar satıcı ilaçlı suyla bayıltıldı

İkna olmayan seyyar satıcı ilaçlı suyla bayıltıldı

Şanlıurfa'da tezgahının elinden alınmasına sinirlenen seyyar satıcı kentte hareketli saatler yaşanmasına sebep oldu.Polis ekipleri öfkeli satıcıyı bir türlü ikna edemeyince çare ilaçlı suda bulundu.Seyyar satıcıya polis tarafından ikram edilen ilaçlı suyu içen satıcı bayıltılarak etkisiz hale getirildi.

İkna olmayan seyyar satıcı ilaçlı suyla bayıltıldı

Tezgahının elinden alınmasını protesto eden seyyar satıcı, konuşarak ikna edemeyen polisin ikram ettiği ilaçlı suyu içerek bayılmasıyla etkisiz hale getirildi.
Olay, öğle saatlerinde Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Bulvar üzerindeki bir iş merkezi önünde seyyar olarak çiçek satışı yapan 3 çocuk Abdülmecit Çankaya’nın tezgahına zabıta ekipleri tarafından el konuldu. Bu duruma öfkelenen seyyar satıcı, yanındaki zincirle ayağını ağaca bağlayıp eline aldığı maket bıçağıyla intihara teşebbüs etti. Aç kaldığını ve ölmek istediğini söyleyen Çankaya'yı görenlerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisler, seyyar satıcıyı Türkçe ve Kürtçe konuşarak ikna etme çabasına öfkeli seyyar satıcı olumsuz yanıt verdi.

SANLIURFA'DA 3 COCUK BABASI SEYYAR SATICI TEZGAHINA EL KONULMASINA OFKELENEREK KENTIN EN ISLED CADDESI UZERINDE AYAGINI BIR AGACA ZINCIRLEYIP MAKET BICAGIYLA INTIHAR ETMEYE KALKISTI. EYLEMCI, MUZAKERECI POLISLERIN ILACLI SU ICIRMESI SONUCU BAYILARAK EYLEMI SONLANDIRILDI. FOTO:ALI LEYLAK-SANLIURFA-DHA


MERAKLILAR BİBER GAZI SIKILARAK UZAKLAŞTIRILDI
Elindeki bıçakla çevreye bağıran kendisine iş veya yer verilmediği müddetçe canına kıyacağını söyleyen Abdülmecit Çankaya’yı, çevrede toplanan yüzlerce kişi meraklı gözlerle izledi, bazı kişiler de cep telefonlarıyla yaşananları kaydetti. Polis, uyarılara rağmen dağılmayan meraklı kalabalığı sprey biber gazı kullanarak bölgeden uzaklaştırdı. Bu sırada bir polis memuru intihara teşebbüs eden seyyar satıcıya içmesi için su ikram etti. Ancak ilaçlı olduğu öğrenilen suyu içen Çankaya, bayılarak yere yığıldı. Sara hastası olduğu öğrenilen Abdülmecit Çankaya, tedavi için hastaneye götürüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü